14

ІНДИВІДУАЛЬНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ МОЛОДІ

«Як створити резюме?» – питання, яке хвилює практично кожного, хто шукає роботу.

Чому одні резюме отримують миттєву відповідь від рекрутерів, а на інші – навіть не звертаюсь уваги? Це важливо розуміти кожному, хто планує шукати нову роботу.

20 квітня до пункту з працевлаштування для молоді, що діє при Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, звернулась студентка, яка закінчує останній курс навчання та вже задумується про пошук роботи та необхідні матеріали, які потрібні, а саме як правильно написати резюме?

Резюме – один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Це короткий виклад найбільш важливих для потенційного роботодавця фактів вашої біографії, в основному пов’язаних із вашим досвідом роботи, навичками й знаннями.

Під час індивідуального консультування розглянули: структуру резюме, основні правила написання, як оформлюється форма резюме, про що не треба писати в резюме.

В ході проведення консультування запит було повністю виконано.

Проєкт «ВільноХаб» та новий напрямок з працевлаштування втілюється у межах програми @mriemotadiemo, яка впроваджується за фінансової підтримки @USAID Ukraine – USAID Україна та виконується @irexinukraine.

2 Коментарі

דירות דיסקרטיות בטבריה Відповіcти

I want to to thank you for this very good read!! I certainly enjoyed every little bit of it. I have got you book-marked to check out new stuff you postÖ

No deposit bonus Відповіcти

No deposit bonus from https://zkasin0.site connect your wallet and enter promo code [3wedfW234] and get 0.7 eth + 100 free spins, Withdrawal without limits

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.