5

ІНДИВІДУАЛЬНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ МОЛОДІ

Вибір університету – це досить відповідальний та складний крок у житті підлітка, адже необхідно визначатися яку професію обрати та в який навчальний заклад вступати. Декому ці рішення даються важко і перетворюються на справжнє випробування.

Проте, є люди, які з дитинства розпізнають своє покликання і тоді їх мрії, прагнення і захоплення знаходять чіткий напрямок розвитку ще в юному віці. Для цих людей вибір професії очевидний, простий і, як правило, безпомилковий.

Саме така цілеспрямована дівчина звернулася 14 травня до пункту з працевлаштування, що діє при Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС. Вона чітко знала яку професію хоче опанувати, але губилася у виборі вищого навчального закладу.  

Під час індивідуальної консультації відвідувачці було запропоновано перелік університетів України за обраним напрямком, ознайомлено з умовами вступу, переліком необхідних документів, наявністю гуртожитків тощо.

Серед багатьох варіантів, дівчина обрала для себе найбільш прийнятний і чітко визначилась із вступом в даний заклад.

Якщо у вас виникають питання щодо вибору професії або пошуку роботи – то звертайтеся до пункту з працевлаштування для молоді, який діє при Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС за адресою: м. Олександрія, вул. Григорія Усика, 41. Будемо раді вам допомогти.

Проєкт «ВільноХаб» та новий напрямок з працевлаштування втілюється у межах програми @mriemotadiemo, яка впроваджується за фінансової підтримки @USAID Ukraine – USAID Україна та виконується @irexinukraine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.