3

ІНДИВІДУАЛЬНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ МОЛОДІ

«Де знайти креативну вакансію?» – питання, яке хвилює кожну творчу особистість хто шукає роботу.

Відомо, що різні люди по-різному наділені творчими здібностями: одні вважають за краще точну і скрупульозну роботу, а інші – шукають самовираження в професії. Напевно тому, перші, як правило, обирають економічні й технічні спеціальності, а другі – творчі.

Сьогодні творчі професії мають попит не тільки в культурній сфері, але й у багатьох областях бізнесу і виробництва. На ринку праці практично постійно існує попит на таких фахівців як дизайнери, художники, декоратори.

02 травня до пункту з працевлаштування для молоді, що діє при Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, звернулась студентка, яка вже задумується про пошук роботи та необхідні інтернет платформи, які їй в цьому допоможуть.

Під час індивідуального консультування розглянули: Telegram канал «Крезюме Вакансії» – це телеграм-канал (https://t.me/cresume) з вакансіями у креативних індустріях. Від проєкту Platfor.ma. Він ідеально підійде для журналістів, комунікаційників, дизайнерів, SMM-спеціалістів, ілюстраторів та представників інших творчих професій.

В ході проведення консультування запит було повністю виконано.

Проєкт «ВільноХаб» та новий напрямок з працевлаштування втілюється у межах програми @mriemotadiemo, яка впроваджується за фінансової підтримки @USAID Ukraine – USAID Україна та виконується @irexinukraine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.