4

ІНДИВІДУАЛЬНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ МОЛОДІ

Дедалі частіше мотиваційні листи стають передумовою вдалого працевлаштування. І це не дивно, адже вони покликані довести, що саме ви якнайкраще підходите на вакантне місце. Написати вдалий мотиваційний лист, що виділить людину з натовпу конкурентів не так просто, як може здатися, на перший погляд. Тому, вміння правильно підкреслити свої переваги мають велике значення.

27 квітня до пункту з працевлаштування для молоді, що діє при Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, звернулася дівчина з проханням надати допомогу у складанні мотиваційного листа.

Під час консультування, бібліотекар розповіла відвідувачці про основну функцію даного документа, його структуру та допомогла скласти мотиваційний лист, який зможе справити потрібне враження на роботодавця й звернути його увагу на досвід, знання та вміння дівчини і цим довести, що саме вона має отримати вакантне місце.

Проєкт «ВільноХаб» та новий напрямок з працевлаштування втілюється у межах програми @mriemotadiemo, яка впроваджується за фінансової підтримки @USAID Ukraine – USAID Україна та виконується @irexinukraine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.