3

ІНДИВІДУАЛЬНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ МОЛОДІ

Будучи цілеспрямованою та активною, сучасна молодь ставить перед собою багато завдань: успішно закінчити навчання, реалізувати себе у професії. До того ж однією з основних проблем, яку вирішує сучасна молодь, є питання працевлаштування.

Протягом останніх років знання іноземної мови стало одним із найважливіших факторів, котрі впливають на рішення щодо працевлаштування. Роботодавці приділяють значну увагу володінню іноземними мовами. Знання мов і вміння їх легко вивчати – той талант, який можна застосувати в різних напрямках. Професії, пов’язані з іноземними мовами, різноманітні та цікаві.

26 квітня до пункту з працевлаштування для молоді, який діє при Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, звернулася молода дівчина по допомогу у пошуку додатків для вивчення іноземних мов.

В ході консультації переглянули добірку ресурсів для самостійного і безкоштовного вивчення англійської та інших мов, список мовних платформ та мобільних додатків, що надали безкоштовний доступ, а також змогли обрати найзручніший формат навчання: онлайн-курси, інтерактивні уроки, мультимедійні платформи чи додатки.

Проєкт «ВільноХаб» та новий напрямок з працевлаштування втілюється у межах програми @mriemotadiemo, яка впроваджується за фінансової підтримки @USAID Ukraine – USAID Україна та виконується @irexinukraine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.