7

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ «ОСНОВИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ»

Пошукова система – це складний програмно-апаратний комплекс, що призначений для здійснення пошуку ресурсів в мережі Інтернет, збереження відомостей про них в своїх базах і надання користувачу переліку посилань відповідно до його пошукового запиту.

Головним завданням пошукової системи є здатність надавати користувачам саме ту інформацію, яку вони шукають. Тому, розробники створюють такі алгоритми і принципи роботи пошукових систем, які найкраще пристосовані до поведінки і ходу думок пересічного користувача.

Пошукова система повинна діяти так само, як діє користувач при пошуку інформації і надавати за його запитом інформацію максимально швидко і просто.

Однією з найбільш поширених є пошукова мережа Google – це сукупність пошукових веб-сайтів і додатків, де можуть показуватися ваші оголошення.

Саме про пошукову систему Google говорили, 27 квітня, з користувачкою бібліотеки під час індивідуального заняття з курсу «Основи комп’ютерної грамотності», що проходить на базі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС.

Під час заняття розглянули, як правильно здійснювати пошук інформації.

Заняття пройшло продуктивно, а здобуті знання закріпили на практиці.

Запрошуємо до бібліотеки всіх бажаючих пройти навчання з користування мобільним телефоном або смартфоном.

Звертайтесь у зручний для вас час за графіком роботи Центральної бібліотеки (пн.-чт. 8:00 – 18:00, сб.-нд. 10:00 – 18:00, п’ятниця – вихідний).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.