6

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ КУРСУ «СМАРТФОН ДЛЯ НОВАЧКІВ»

Мобільний телефон вже давно перестав бути пристроєм тільки для здійснення дзвінків. Сучасні смартфони поєднують у собі безліч функцій, серед яких і якісні фото- та відеозйомка. Якими оптимальними параметрами має володіти камера гаджета, щоб фото виходили гарними? Чи добре фотографує і знімає відео ваш смартфон? Як розібратися у великій кількості маніпуляцій з камерою? Щоб не лякатися в незрозумілих термінах і вміти правильно використовувати власний гаджет для своїх цілей, до бібліотеки для юнацтва звернулася слухачка індивідуального заняття курсу «Смартфон для новачків».

Переглянувши одну із серій освітнього серіалу «Смартфон від А до Я. Використання фотокамери», відвідувачці вдалося з’ясувати чимало корисного та важливого для себе. Усі поради експерта були дуже корисні, а тому наша відвідувачка буде мати можливість створювати якісні зображення та відеоролики в різних ситуаціях та умовах.

Для охочих покращити свої цифрові навички нагадуємо: звертайтесь у зручний для вас час за графіком роботи бібліотеки (пн.-пт. 8:00 – 18:00, сб. 10:00 – 18:00, неділя – вихідний). Довідки за телефоном: 0934858127.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.