8

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ З КУРСУ «ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА»

Маніпулятивний контент та дезінформація надто поширені в сучасному інформаційному середовищі. Ми отримуємо регулярні оновлення та сповіщення звідусіль – месенджери, електронна пошта, медіа. «Бути в курсі» – модно, тож ми намагаємось охопити якомога більше інформації. Однак інформація може бути оманливою та перевантажувати наш мозок. Як відрізнити правду від фейку, як потрапити під вплив різноманітних маніпуляцій – на ці та інші питання шукала відповіді одна із слухачок індивідуального заняття курсу «Дія. Цифрова освіта», завітавши до бібліотеки для юнацтва.

Переглянувши декілька серій освітнього серіалу «Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності», відвідувачці вдалося з’ясувати чимало корисного та важливого для себе. А досвідчені експерти серіалу в доступній формі продовжать пояснювати, як орієнтуватися в інформації довкола та як розпізнавати дезінформацію та пропаганду.

Для усіх охочих покращити свої цифрові навички нагадуємо: звертайтесь у зручний для вас час за графіком роботи бібліотеки (пн.-пт. 8:00 – 18:00, сб. 10:00 – 18:00, неділя – вихідний). Довідки за телефоном: 0934858127.

2 Коментарі

נערות ליווי באשקלון Відповіcти

Good day! I just want to offer you a big thumbs up for your excellent information you have got here on this post. Ill be coming back to your blog for more soon.

Crypto Exchanges Відповіcти

New Crypto Arbitrage Strategy | 20% profit in 10 minutes | Best P2P Cryptocurrency Trading Scheme +1200$ profit in 10 minutes https://cos.tv/videos/play/43784613877027840

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.