15

ЯЛИНКА-ПАТІ «НОВОРІЧНА КРУГОВЕРТЬ»

Сезон новорічних святкових заходів у бібліотеці-філії №8 для юнацтва Олександрійської міської ЦБС розпочато. Цього року на відвідувачів чекала чарівна ялинка-паті під назвою «Новорічна круговерть». Захід став яскравою мозаїкою конкурсів, ігор і несподіваних зустрічей із цікавими героями.

Серед персонажів свята – красуня Ялинка, яка разом із впевненою та витонченою Змійкою, намагались довести веселому та запальному помічнику Санти – Ельфі, що реальні розваги набагато цікавіші, ніж постійне «зависання» у ґаджетах.

Першими учасниками новорічної вечірки стали учні Гуманітарного ліцею. Усі вони з неймовірним запалом та ентузіазмом брали участь у конкурсах, демонструючи винахідливість, швидкість і почуття гумору.

Особливою родзинкою вечора стала гра «Новорічна ріпка», де діти створили імпровізовану виставу. Кожен з учасників виявив увесь свій артистизм, майстерно виконуючи свою роль.

На завершення свята, коли Ельфі нарешті вирішив повернутись до реальних розваг, з’явився Санта. Він вручив усім учасникам подарунки та подякував дітям за їхній чудовий настрій і активність.

Ялинка-паті в бібліотеці довела: Новий рік можна зустрічати весело, креативно і з користю для душі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.