15

ЯК ПОЗБУТИСЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ?

Важко недооцінити роль Інтернету в нашому житті. Весь обмін інформацією перейшов у віртуальний простір. Однозначно, що без Глобальної Павутини сьогодні нікуди. Але не всі розглядають Інтернет виключно в ролі важливого та зручного інструменту. Буває навіть таке, що людина зранку, відразу після сну, не квапиться вмитися, почистити зуби або прийняти душ. Їй куди важливіше перевірити свої соціальні мережі, електронну пошту, новини на сайтах.

Комп’ютерна залежність або інтернет-залежність вважається одним з нових психологічних захворювань. Все це не що інше, як результат розвитку технологій. Вона може виникнути як у дорослого, так і у дитини. Під її вплив потрапляють розумні розсудливі люди. Їх родичам, мимоволі доводиться задуматися, як позбутися від комп’ютерної залежності.

02 березня вивчали дану тему в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС і слухачі Вищої народної школи, під час бібліоміксу «Як позбутися комп’ютерної залежності».

В ході заняття розглянули, що ж таке комп’ютерна залежність, як її виявити та як боротися із комп’ютерною залежністю. Закріпили вивчений матеріал на практиці.

І пам’ятайте, що в минулому люди жили без комп’ютера та інтернету. Що може завадити і вам прожити один день без соціальних мереж та інших сайтів? І ви побачите, що життя яскраве, цікаве, насичене. Бережіть кожну його хвилину, насолоджуйтесь ним!

2 Коментарі

Phone Number For Reservations Відповіcти

Phone Number For Reservations:👉 http://rentry.co/circy

Phone Number For Reservations Відповіcти

Phone Number For Reservations:👉 http://rentry.co/y3rhpq

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.