10

МОТИВАЦІЙНА БЕСІДА «ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ КОЛЕДЖУ?»

Гарна робота – це одна з речей в житті, яка робить кожного з нас щасливим. Як говорив Конфуцій: «Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті». Але як же її знайти, ту омріяну роботу, особливо коли ви тільки що закінчили коледж?

Про це говорили 30 січня 2023 року в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС зі студентами Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв під час мотиваційної бесіди з елементами тренінгу «Як знайти роботу після закінчення коледжу?».

Дана форма заходу для студентів – є ефективним способом пришвидшення їх працевлаштування. А це особливо важливо зараз, коли країна переживає нелегкі часи. Одне з головних завдань зустрічі – допомогти учасникам розібратись у собі, усвідомити справжні цілі і бажання, побачити свої сильні і слабкі сторони, знайти власний шлях у житті.

Під час бесіди учасники покращили свої вміння та навички в подоланні невпевненості, розвинули власні комунікативні здібності та лідерські якості, завдяки яким з’явиться можливість повною мірою реалізуватись у сьогоденні. Присутні використовували різні види активностей, такі як: обговорення, групову дискусію, моделювання ситуацій (рольові ігри), вправи та ін. Це дало можливість отримати зворотний зв’язок від груп, мотивувати студентів на активні дії.

Маємо надію, що цей захід буде результативним та допоможе випускникам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.