9

ЯК ЗБЕРЕГТИ КРЕАТИВНІСТЬ: ГЕОМЕТРІЯ УЯВИ

Креатив – не талант, а навичка. Його можна навчитися тренувати й застосовувати системно. Цим і займалися учасники гуртка «Журналістика» під час заняття «Як зберегти креативність: геометрія уяви», що відбулося 26 квітня у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС. Разом із тренеркою, Аліною Касьяновою, за допомогою різноманітних вправ, учасники змушували свій мозок працювати на повну.

Велике захоплення у молоді викликала гра «Геометрія уяви», під час якої, можна створити цілу розповідь, ситуативну картинку та навіть анімацію. Гравці продемонстрували неабияку креативність та почуття гумору.

Цікаво те, що жоден з учасників ще не мав досвіду у цій грі, тому вийшло вдвічі веселіше.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

1 Коментарі

https://www.israelxclub.co.il/ Відповіcти

Good post. I learn something totally new and challenging on blogs I stumbleupon on a daily basis. Its always useful to read content from other authors and practice something from their websites.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.