18

ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Під час війни у людей виникає безліч правових питань: як перетнути державний кордон, як платити комуналку, як захистити трудові права?

На всі ці та інші запитання вам дадуть швидкі та кваліфіковані відповіді юристи системи безоплатної правової допомоги, які консультують всіх бажаючих в читальній залі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

02 березня 2023 року до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС на консультацію до спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Дегтярьова Максима Вікторовича звернувся житель міста з питанням виїзду своєї неповнолітньої дитини за кордон.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.

Запрошуємо до бібліотеки всіх, кому необхідна правова допомога!

2 Коментарі

Phone Number For Reservations Відповіcти

Phone Number For Reservations:👉 http://pastebin.com/nkKcrP8r

Phone Number For Reservations Відповіcти

Phone Number For Reservations:👉 http://rentry.co/fuqa2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.