7

ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Безоплатна вторинна правова допомога – це захист, здійснення представництва інтересів осіб у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

Щовівторка та щочетверга, до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС на консультації до спеціалістів Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Поповича Володимира Сергійовича звернулися жителі міста з питаннями прийняття спадщини та незаконність відключення електроенергії при повній сплаті.

Якщо вам знадобиться допомога юриста − не втрачайте свій дорогоцінний час і сили на його пошуки, скористайтеся послугами професійних юристів, які приймають  в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.

Зробіть перший крок до вирішення проблеми – проконсультуйтесь у фахівця.

1 Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.