5

ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

На сьогодні процедура зняття особи з реєстрації місця проживання досить складна. Зняття з реєстрації місця проживання проводиться: за заявою особи; за заявою особи про виїзд на постійне місце проживання; за заявою іноземця чи особи без громадянства на підставі документа, термін дії якого закінчився; за заявою власника житла; за заявою служби у справах дітей при усиновленні.

Щовівторка та щочетверга, до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС на консультації до спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Поповича Володимира Сергійовича звернулася жителька міста з питанням процедури зняття особи з реєстрації місця проживання.

Якщо вам знадобиться допомога юриста − не втрачайте свій дорогоцінний час і сили на його пошуки, скористайтеся послугами професійних юристів, які приймають в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.

Зробіть перший крок до вирішення проблеми – проконсультуйтесь у фахівця.

1 Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.