13

ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Допомога у розірванні шлюбу, призначення та стягнення аліментів, оформлення спадщини; допомога у вирішенні конфліктних ситуацій з роботодавцем; рішення суперечок, що виникають внаслідок порушення права власності або права користування земельною ділянкою.
Щоб розв`язати всі ці питання потрібна кваліфікована юридична допомога.

Щовівторка та щочетверга, в Центральну бібліотеку Олександрійської міської ЦБС за консультацією до спеціалістів Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Поповича Володимира Сергійовича звернулися жителі міста з питаннями оскарження незаконно нарахованого боргу ОКВП «Дніпро-Кіровоград», поділ сумісного майна між подружжям.

Якщо ви маєте проблеми з будь-яких правових питань – комунальні послуги, соціальні виплати, захист трудових прав, кредити тощо, вам знадобиться допомога юриста − не втрачайте свій дорогоцінний час і сили на його пошуки, скористайтеся послугами професійних юристів, які приймають в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 годинив читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безплатні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.

1 Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.