8

ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Напевно, нікому не хочеться опинятися в центрі неприємних подій. Але, на жаль, ніхто не застрахований від різних ситуацій. Щоб законно врегулювати питання в бізнесі, захистити свої права, необхідно звернутися до професіонала, який досконало знає закон. 

28 та 30 березня, в Центральну бібліотеку Олександрійської міської ЦБС за консультацією до спеціалістів Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Поповича Володимира Сергійовича та Дегтярьова Максима Вікторовича звернулися жителі міста з питаннями про порядок укладання договору оренди житла, МСЕК – оскарження рішення про відмову.

Якщо вам знадобиться допомога юриста − не втрачайте свій дорогоцінний час і сили на його пошуки, скористайтеся послугами професійних юристів, які приймають в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.