5

ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Самостійно розібратися в нетрях законів часом буває проблематично. В результаті людина, яка хоче розібратися в питанні, починає плутатися в безлічі норм і не може знайти правильну відповідь. На допомогу приходять фахівці, які не тільки навчені, а й на постійній основі працюють з законодавчими нормами.

21 та 23 березня, в Центральну бібліотеку Олександрійської міської ЦБС за консультацією до спеціалістів Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Поповича Володимира Сергійовича та Дегтярьова Максима Вікторовича звернулися жителі міста з питаннями щодо написання звернення до депутата; отримання закордонного паспорта неповнолітній дитині та оплата за місце загального користування будинку.

Якщо вам знадобиться допомога юриста − не втрачайте свій дорогоцінний час і сили на його пошуки, скористайтеся послугами професійних юристів, які приймають  в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.