13

ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Допомога юриста вам може знадобитись не тільки під час розгляду справи в суді, а і в інших випадках: консультації з правових питань, юридичний аналіз договорів, наслідки та юридичний супровід укладання правочинів, вчинення нотаріальних дій тощо. Якщо ви збираєтеся прийняти відповідальне рішення, проконсультуйтеся і ви будете чітко усвідомлювати всі наслідки від прийнятого Вами рішення.

Щовівторка та щочетверга, в Центральну бібліотеку Олександрійської міської ЦБС звернулися за консультацією до спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Поповича Володимира Сергійовича жителі міста з питаннями щодо оскарження рішення КП «Теплокомуненерго» та зняття особи з реєстрів.

Якщо вам знадобиться допомога юриста − не втрачайте свій дорогоцінний час і сили на його пошуки, скористайтеся послугами професійних юристів, які приймають в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.