7

ШЛЯХ КНИГИ ДО ЧИТАЧА

ДРУГИЙ ДЕНЬ ТИЖНЯ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

Друзі! Хто ще не чув – Тиждень дитячого читання продовжується…

Поділимося з вами розповіддю про те, як це відбувалося.

28 березня працівники центральної міської бібліотеки для дітей розпочали другий день Тижня дитячого читання проведенням майстер-класу із виготовлення патріотичної книжкової закладки. Бібліотекарка Олена Ланіна запропонувала малятам декілька видів яскравих закладок для книг в техніці оригамі та допомогла у їх виготовленні. Діти залишилися задоволеними творчим заняттям та пообіцяли завжди охайно ставитись до книги, подружитися з нею і стати активними читачами бібліотеки.

А учні 4-х класів мультипрофільного ліцею побували на сеансі казкотерапії «До казки на гостини» від бібліотекарки Зінаїди Гнойової. В якості чарівних пігулок для дітвори були персонажі українських народних казок – Зайчик-вуханчик, Вовчик-сіроманець, Іжачок-добрячок, Півник-забіяка, Лисичка-хитрунка….

Діти не лише в ролях читали казки, а також вгадували героїв, розповідали свої улюблені твори, про які чули в дитинстві.

Відбувся турнір «Чи знаєте ви казки?»: зачитувався уривок, а присутні активно старалися вгадати і назвати не лише назву, а й автора.

Казкотерапія допомогла зрозуміти дітям, що казки – це дитинство і мудрість людства, читайте. Тож нехай вони ідуть по світу, живуть серед нас і після нас, вчать наш народ, як треба жити по правді, а також частіше зустрічаються нам у житті.

Презентація книжкової інсталяції «Книги вчать нас…»створила позитивну мотивацію до читання книжок українською мовою та подарувала дітям теплі емоції. А головне – з’явилося чимало бажаючих вибрати для себе захопливу книгу.

Другий день Тижня дитячого читання довів, що цікава, яскрава, добра книга – найкращий порятунок у наші нелегкі часи, коли хвилювання, викликані жорстокою війною, розв’язаною росією, затьмарюють дитячі душі та серця, віднімають світле дитинство.

Отож, незалежно від віку, частіше заглядайте до бібліотеки! Вона в змозі порадувати всіх, хто любить книгу!

Приєднуйтеся до нашої бібліокомпанії! Попереду на вас чекають літературні та мистецькі заходи, цікаві зустрічі. Слідкуйте за нашими анонсами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.