10

«ШКІДЛИВА ЇЖА» ТА «ПОДОРОЖ У КРАЇНУ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ»

Ось такі корисні та важливі теми вивчали на цьому тижні наші дітлахи, що відвідують заняття в рамках проєкту «Діти України і війна. Кропивницький», які проходять у бібліотеці-філії №10.

У нас в Україні з давніх-давен і понині, коли вітаються бажають один одному доброго здоров’я. А щоб мати гарне здоров`я, потрібно вживати здорову та корисну їжу. Наші юні чомучки сьогодні дізналися про найбільше багатство людини – здоров’я. Розширили свої  знання про корисну та шкідливу їжу, розвивали пізнавальні здібності, дізналися про вітаміни та їхнє значення для фізичного розвитку людини.

Для підтвердження негативного впливу на здоров`я людини шкідливої їжі, бібліотекарка провела ряд дослідів, за допомогою яких, діти краще зрозуміли шкоду від шкідливого харчування.

Пограли в рухливі ігри та захопливу вікторину «Здорове харчування». Неабияку цікавість у чомучок викликали дидактичні ігри, що спрямовані на розвиток уваги та мислення. Для закріплення вивченого переглянули навчальне відео для дітей, також  почитали та обговорили книгу Моніки Пейткс «Мія і Бруно ростуть здоровими. Що варто знати про дитяче харчування та ожиріння».

Традиційним став смачний перекус та чаювання.

Заходи проводяться у рамках проєкту ГО «Обласний жіночий інформаційний центр» та Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського «Діти України і війна. Кропивницький» за підтримки Всесвітнього фонду допомоги дітям-сиротам (WWO).

1 Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.