4

ЧОРНОБИЛЬ: ХРОНІКА МИНУЛОГО, ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ

26 квітня 1986 року була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

І знову наближається ця пам’ятна дата – 26 квітня. Напередодні, працівники бібліотеки-філії №10 провели екологічний хронограф «Чорнобиль: хроніка минулого, погляд у майбутнє», на який запросили ліквідатора аварії на ЧАЕС Довгаля Віталія Васильовича. Учасниками заходу стали учні 6-А класу Ліцею №10, які разом з нами спробували перенестись на 37 років назад, щоб побачити ті події та розглянути наслідки Чорнобильської трагедії.

Учні затамувавши подих слухали розповідь нашого гостя та ставили питання, серед яких були й такі: які симптоми забруднення радіацією? Чи бачили відомий Рудий ліс? Від кого дізналися про аварію на атомному реакторі в Чорнобилі та інші.

Цікаво та правдиво розповів ліквідатор про власну участь у ліквідації наслідків Чорнобильської АЕС, згадав своїх товаришів, яких уже немає в живих, разом хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.

Також було переглянуто  зворушливе відео про Чорнобильську трагедію.

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму всіх тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.