6

ЧОРНОБИЛЬ: ТЕРПКА СТРУНА ТРАГІЧНИХ ДЗВОНІВ

Знання – сила! Особливо це стосується техногенних катастроф, отриманого досвіду і знань, які людство здобуло, щоб подібне ніколи не повторилося.

Відзначаючи 37-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС, в бібліотеці-філії №3 відбулася презентація книжково-ілюстративної виставки «Чорнобиль: терпка струна трагічних дзвонів» для студентів І курсу Олександрійського політехнічного фахового коледжу.

На ній були представлені книги, присвячені Чорнобильській трагедії: публіцистика, художні твори, фотоальбоми.

Студенти ознайомились з фотороботами українського кореспондента Ігоря Костіна, який був єдиним фоторепортером, що підібрався впритул до зруйнованого реактора і зробив унікальні знімки в епіцентрі вибуху.

Але найбільш пронизливе враження справив на присутніх відеосюжет про олександрійських рятувальників, строковиків та техніків вертолітного полку, які першими прибули в радіаційне пекло та запломбували жерло реактора мішками з піском і свинцем.

Завершальним акордом заходу став перегляд унікального музичного фільму-пост-симфонії «Арка», який розповідає не стільки про трагедію, скільки про те, що у зони відчуження є майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.