4

ЧИТАЦЬКА СКАРБНИЧКА «УЧИТЕЛЬ, ГЕРОЙ І ПОЕТ»

Ім’я Василя Олександровича Сухомлинського добре відоме в Україні та багатьох інших країнах світу. Його ідеї виховання на засадах гуманізму, доброти, чесності та людяності увійшли в свідомість мільйонів людей – працівників освіти, батьків, усіх, хто причетний до виховання молодого покоління.

Далеко не всім відомо, наскільки багатою є творча спадщина В. О. Сухомлинського: він є автором 48 монографічних праць і брошур, понад 600 статей та 1500 оповідань і казок для дітей. Збагатити знання студентів Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв про цю непересічну особистість в історії української педагогіки вирішили працівники бібліотеки для юнацтва, запросивши на читацьку скарбничку «Василь Сухомлинський: учитель, герой і поет».

На початку заходу ведуча наголосила, що в цьому році виповнюється 105 років від дня народження В. О. Сухомлинського. Щоб якнайкраще презентувати різнобічну особистість геніального Василя Олександровича, було підібрано цікаві факти із життя та діяльності В. Сухомлинського. Про творчість митця відвідувачі дізнались з виставки книг, на якій були видання як В. Сухомлинського, так і твори про відомого педагога, героя і поета.

Крім того, під час заходу присутні ознайомились із пам’яткою «10 НЕ МОЖНА В. Сухомлинського». Кожен мав можливість висловитись і прокоментувати вислів відомого педагога. Озброївшись новими знаннями, присутні зійшлися на тому, що Василь Олександрович Сухомлинський – видатна постать в історії української культури, тому вивчення і творче використання його педагогічної спадщини надзвичайно важливе для кожного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.