6

ЦІКАВО ПРО ТВАРИН НА ЗАНЯТТІ ЗА ПРОЄКТОМ «ДІТИ УКРАЇНИ І ВІЙНА. КРОПИВНИЦЬКИЙ»

Заняття за проєктом «Діти України і війна. Кропивницький» має чітку структуру і включає рухливі ігри, розвивальний модуль та смачний перекус. Кожен малюк, якій відвідує ці заняття в бібліотеці-філії №3 для дітей здобуває ще більше знань, розвиває  креативне мислення та моторику рук.

На цьому занятті підсумовували тему «Тварини». Обговорювали де живуть і що їдять, чим відрізняються дикі звірі від свійських, читали українську народну казку «Коза-дереза», будували ферму та імітували звуки її мешканців, зробили весняну аплікацію «Сонечко», тренували пам’ять, фантазію та увагу з книжкою-віммельбух «Тварини». І, звичайно, весело рухались та танцювали. 

Заходи проводяться у рамках проєкту «Обласний жіночий інформаційний центр» та Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського «Діти України і війна. Кропивницький» за підтримки Всесвітнього фонду допомоги дітям-сиротам (WWO).

1 Коментарі

https://iloveroom.co.il/room/דירות-דיסקרטיות-בקריות/ Відповіcти

Good post. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon on a daily basis. Its always exciting to read content from other authors and use a little something from other web sites.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.