3

У СВІТ КНИГИ – ЧЕРЕЗ КОМП’ЮТЕР

Бібліотеки – це свобода. Свобода читати, свобода думок, свобода спілкування. Це скарбниця мудрості, набутої цивілізацією, чарівне місце, особливий простір з особливою енергетикою, настроєм і затишком та водночас потужний інформаційний центр сучасності. Електронна бібліотека – це інформаційний ресурс, у якому документи (книжки, тексти, статті, графіка, аудіо, відео -, фотодокументи тощо) зберігаються й використовуються в електронному вигляді.

03 квітня у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС для студентів Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв відбувся інформ-колаж «Віртуальні бібліотеки: мандрівка сторінками сайтів», під час якого учасники познайомилися з електронними бібліотеками України.

Студенти із великою цікавістю, здійснили віртуальну подорож до найкращих онлайн-бібліотек. Під час перегляду відео-презентації, присутні дізналися про сайти електронних бібліотек України, де можна безкоштовно завантажити на свій пристрій – комп’ютер, планшет, смартфон або електронну книжку чи прочитати онлайн улюблені твори українською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.