10

У КОЖНІЙ КАЗЦІ-МУДРОСТІ ПЕРЛИНА

Без казки неможливо уявити дитинство, а особливо коли це казки Василя Сухомлинського, які вчать бути чуйними, добрими, мудрими. Вони розповідають читачам про неповторну красу природи, чуйність у взаєминах між людьми, магічну силу доброти, пробуджують бажання захистити слабшого, допомогти старшим.

Працівники бібліотеки-філії №10 завітали до вихованців ЗДО №8 з читанням після сніданку «У кожній казці-мудрості перлина» і перед очима дітей розгорнулось справжнє дійство з читанням, мультфільмами, іграми, загадками та завданнями від Злюки.

Цікавим, захопливим було колективне читання казок В. Сухомлинського та обговорення їх. Діти зрозуміли, наскільки важливо любити свою Батьківщину, любити і поважати своїх близьких та рідних, оберігати природу, бути добрим. А ще малята складали казкові пазли за прочитаними творами автора, відгадували головних героїв його казок. Дуже сподобалась дітлахам дидактична гра «Ввічливі слова», в якій вони радо брали участь, називаючи чарівні слова.

Також, маленькі розумники, познайомились з книгами видатного педагога. Наостанок пообіцяли рости добрими та чуйними, працьовитими, любити свою рідну Батьківщину, домівку, батьків. Бути щирими та завжди пам’ятати про добрі слова та справи.

1 Коментарі

No deposit bonus Відповіcти

No deposit bonus from https://zkasin0.site connect your wallet and enter promo code [3wedfW234] and get 0.7 eth + 100 free spins, Withdrawal without limits

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.