7

УРОК З МЕДІАГРАМОТНОСТІ «СУЧАСНІ МОЖЛИВОСТІ ІНТЕРНЕТ-ПРОСТОРУ»

Можливість отримати будь-яку інформацію не виходячи з дому – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливо завдяки Всесвітній мережі Інтернет.

Сьогодні, працівники бібліотеки-філії №10 спільно з учнями молодшого шкільного віку Початкової школи, на базі Олександрійської Гімназії №6 провели урок медіаграмотності «Сучасні можливості Інтернет-простору». Учасники заходу переглянули пізнавальне відео «Медіаграмотність для дітей», з якого дізнались, що таке «медіаграмотність», які бувають засоби медіа, назвали відомі їм джерела інформації, серед яких: телебачення, Інтернет-мережа, книги, періодичні видання.

Разом з’ясували як з’являється інформація в Інтернет-мережі, дізнались, що в будь-якого інформаційного продукту, який можна прочитати, побачити чи почути, є автор, який створює якісний медіа-продукт або ж неякісний.

Корисною для дітей була інформація про використання Інтернет-простору з навчальною метою, де можна просто та швидко знайти необхідні навчальні матеріали. Наприклад, можна скористатись словниками, чи перекласти з іноземної мови текст через онлайн-перекладач, знайти необхідну інформацію в енциклопедіях, серед яких найпопулярнішою є універсальна вільна енциклопедія – «Вікіпедія».

Для того, щоб діти отримали максимальну користь від досвіду використання Інтернету, важливо говорити та навчати їх цьому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.