17

ТРЕНІНГ «ПРОФІЛАКТИКА ПРОФЕСІЙНОГО ВИГОРАННЯ. ІГРИ ДЛЯ ЗНЯТТЯ ПСИХОЕМОЦІЙНОЇ НАПРУГИ ТА РЕЛАКСАЦІЇ»

Щоб уникнути професійного та емоційного вигорання, в центральній міській бібліотеці для дітей відбувся тренінг «Профілактика професійного вигорання. Ігри для зняття психоемоційної напруги та релаксації»для основної команди проєкту«З любов’ю до дітей, з Перемогою в серці» під керівництвом тренерки Любові Кан.

Під час тренінгу було визначено поняття професійного вигорання, його види, особливості, основні причини та методи подолання. В ході комунікації бібліотекарки висловлювали свої думки, побажання. 

Оскільки не всі люди мають однаковий тип сприйняття і не всім допомагає лише один метод, у цьому тренінгу були використані різні методи для врегулювання власного психоемоційного стану та розслаблення: це релакційні вправи, практичні поради, сміхотерапія, арт-терапія.

Присутні з превеликим задоволенням брали участь у всіх етапах тренінгу та були вдячні тренерці за надані практичні поради.

Ця публікація була створена в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Її зміст є відповідальністю учасників програми та не обов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.