20

ТРЕНІНГ «ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ БАТЬКІВ» НА ЗАСІДАННІ БАТЬКІВСЬКОГО КЛУБУ

Емоцiйне вигорання – це синдром, що розвивається на фоні хронічного стресу та призводить до виснаження, інтелектуальної, душевної, фізичної перевтоми людини. Про цей синдром частіше говорять як про професійний і все менше – про вигорання батьків, яке, безумовно, існує..

Чергове засідання Батьківського клубу в центральній міській бібліотеці для дітей було присвячене темі попередження емоційного вигорання в батьків.

На початку заняття учасниці віталися, уявляючи себе погодою. Таким чином, вони поділилися своїм настроєм та емоційним станом. Далі склали список того, за що вдячні долі в цей момент: сонячний день, своє здоров’я, здоров’я рідних, житло, їжа, краса, любов, захист. 

Протягом заняття тренерка, Амбасадорка миру Аліна Касьянова, знайомила відповідальних матусь із методами гармонізації психофізичного стану.  Також отримали домашнє завдання – скласти список ресурсів, які допомагають, надихають та наснажують.

Захід організовано в рамках діяльності «Батьківського клубу» та реалізації проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Благодійнийним фондом “Безпечне майбутнє” за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.

Чекаємо на вас щовівторка за адресою: проспект Соборний, 102, центральна міська бібліотека для дітей.

3 Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.