5

ТРЕНІНГ «ПЛАНЕТА МОЄЇ МРІЇ»

Ми можемо дуже скептично ставитися до закликів змінити світ і врятувати Землю, але коли людина матиме уяву хоча б про деякі розміри збитків, які вона наносить своєю діяльністю, то обов’язково відреагує на дзвони про екологічну катастрофу. З нагоди Дня довкілля працівники бібліотеки для юнацтва організували тренінг, під час якого вирішили поспілкуватися з молоддю коледжу культури і мистецтв про основні екологічні проблеми нашого довкілля.

Ведуча заходу спільно зі студентами на прикладі яблука наочно продемонстрували обмеженість природних ресурсів нашої планети. Присутні дискутували та активно обговорювали основні джерела забруднення та можливі шляхи його зменшення. Під час тренінгу учасники були поділені на три групи для створення мініпроєктів: «Земля», «Вода» та «Повітря». Кожна група визначала роль стихії у природі, проблеми та шляхи їх розв’язання. Усвідомити всю серйозність та глибину екологічної ситуації в Україні та світі допомогли вдало підібрані відеоролики.

Крім того, учасники створили колаж «Планета моєї мрії», де відтворили все те, що вони хотіли б бачити навколо себе та написали, як кожен з них може змінити стан екології на краще.

У цілому тренінг пройшов у дружній атмосфері, жваво, цікаво та змістовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.