9

ТРЕНІНГ «МІННА БЕЗПЕКА»

Наша країна переживає нелегкі часи, і на жаль, актуальною темою сьогодення залишається війна.

Як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів? Як захистити себе під час вибухів? Що потрібно знати з мінної безпеки? На ці питання, 06 лютого, в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, отримали відповіді студенти коледжу культури під час тренінгу з мінної безпеки від провідного інспектора відділу запобігання надзвичайними ситуаціями Олександрійського РУ ГУ ДСНС України в Кіровоградській області – Печеного Артема.

Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози й навіть врятувати життя, бо основною причиною нещасних випадків є грубе порушення елементарних правил безпеки. Разом з модератором Євсейчик Анастасією, учасники тренінгу «Мінна безпека» зіграли в гру «PROвідник безпеки».

Присутні поглибили свої знання з правил мінної безпеки: як діяти при виявленні мін, вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

1 Коментарі

бесплатный промокод 1xbet на сегодня Відповіcти

Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness,5-day free trial of Pro Plan :). Click Here:👉 https://whitestudios.ru/kassa/incs/1xbet_besplatno_stavka-2021.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.