15

ТРЕНІНГ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ МОЛОДІ

Вибір професії – дуже важливий і відповідальний крок. Негативні наслідки неправильно обраної професії позначаються як на особистості, так і на суспільстві в цілому.

Які сучасні технології пошуку роботи є ефективними? З чого почати пошук роботи? Чим зацікавити роботодавця? На ці та інші актуальні запитання учасники отримали відповіді під час тренінгу «Кар’єра – твій особистий план успіху», який відбувся 13 березня, в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС для студентів Олександрійського політехнічного фахового коледжу.

Присутні використовували різні види активностей, такі як: обговорення, мозковий штурм, метод «Колесо балансу життя», вправи, руханки тощо. Це дало можливість отримати зворотний зв’язок від молоді, мотивувати студентів на активні дії.

Сподіваємось, що ці знання були корисними та наблизять студентів до нових професійних досягнень! 

Проєкт «ВільноХаб» та новий напрямок з працевлаштування втілюється у межах програми @mriemotadiemo, яка впроваджується за фінансової підтримки @USAID Ukraine – USAID Україна та виконується @irexinukraine. 

2 Коментарі

Blur CRYPTO Airdrop Відповіcти

New Crypto Arbitrage Strategy | 20% profit in 10 minutes | Best P2P Cryptocurrency Trading Scheme +1200$ profit in 10 minutes https://cos.tv/videos/play/43784613877027840

נערות ליווי באשקלון Відповіcти

Good day! I just want to offer you a big thumbs up for your excellent information you have got here on this post. Ill be coming back to your blog for more soon.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.