11

ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ «ЯК ГОВОРИТИ ТАК, ЩОБ ТЕБЕ ПОЧУЛИ?»

Спілкування – це складний процес встановлення та розвитку контактів між людьми, взаємодії особистостей, в основі якого лежить обмін думками, почуттями.

Відчули магію комунікації учасники гуртка «Журналістика», що діє при Мультипрофільний ліцей Олександрійської міської ради, під час заняття, що відбулося 15 березня у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Разом із тренеркою Аліною Касьяновою від початку заняття створили позитивний настрій за допомогою незвичних привітань: кожен із учасників та учасниць придумували своє вітання та демонстрували його всім. У просторі панувала атмосфера співпраці та підтримки.

За допомогою практичних вправ було запропоновано ознайомитися з системою ненасильницького спілкування. На конкретних життєвих прикладах розібрали модель комунікації Вовка та Жирафа, яку запропонував Маршал Розенберг – засновник міжнародного «Центру ненасильницького спілкування», відомий спеціаліст з владнання конфліктних ситуацій.

Наприкінці заняття «записали на флешку» усвідомлення від отриманої інформації.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

#alexlibrary #класні_та_сучасні #ВільноХаб  #ВільноХаб_Олександрія #ДихайВільно_ТвориСпільно

2 Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.