14

ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ «МЕТОДИКА «5 ЧОМУ»

Сакіті Тойода – один з ідеологів японської індустріальної революції, говорив про ефективність методу «5 чому» ще в 30-ті роки минулого століття, а популярності він набув у 70-х і використовується і досі в компанії Toyota.

Спробували цей метод студенти Олександрійського фахового коледжу культури та мистецтв на тренінговому занятті «Методика «5 чому»: як швидко знайти рішення проблеми?», що проходило 06 березня у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Учасники поділилися з тренеркою Аліною Касьяновою, своїм настроєм, розказавши цікаві факти про себе. А далі, об’єднавшись у групи, «розкладали по поличках» причини запропонованих проблем. Сенс методу полягає в тому, щоб кілька разів поставити запитання, 5 разів запитати: «Чому?», і після відповіді на кожне запитання, причина проблеми стане очевиднішою.

Таким чином, застосовуючи метод «п’яти чому», можна позбутися від багатьох непотрібних речей, які часто затьмарюють наше життя, чи то страхи, тривога, нав’язливі думки, бажання, мотиви, нав’язані нам. І тоді ми почнемо бачити, що насправді важливо.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

#alexlibrary #cblib_alexandriyпільно

3 Коментарі

секс видеочат Відповіcти

онлайн порно чат. Click Here:👉 https://rt.beautygocams.com/

промокод melbet Відповіcти

промокод на мелбет при регистрации. Click Here:👉 https://mebel-3d.ru/libraries/news/?melbet_2020_promokod_dlya_registracii_besplatno.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.