3

ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ «ГІМНАСТИКА ДЛЯ МОЗКУ»

Останнім часом ми почали усвідомлювати важливість тренувань не тільки для нашого тіла, а й для розуму. Наш мозок має великий потенціал для адаптації, може змінюватись в залежності від нашого досвіду. Він може адаптуватися та покращуватися, якщо правильно його стимулювати.

Познайомилися з прийомами та методами, що допоможуть тримати мозок у гарній формі, 12 квітня, учні Ліцею інформаційних технологій під час заняття «Гімнастика для мозку», що проходило в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Тренерка, педагогиня Аліна Касьянова розвіяла міфи про правопівкульне та лівопівкульне сприйняття інформації, поділилася корисними мобільними додатками, що допоможуть тримати мозок у гарній формі, а також запропонувала приклади використання мнемотехнік для кращого запам’ятовування.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.