7

ТИМБІЛДИНГОВЕ ЗАНЯТТЯ «КОМАНДА МРІЇ»

В сучасному світі спілкування часто обмежується лише віртуальними засобами, такими як соціальні мережі чи месенджери. Але живе спілкування в реальному часі є позитивним. Воно дозволяє уникнути непорозумінь та вирішити емоційні стани кожного. Живе спілкування також сприяє побудові взаємної довіри.

27 квітня у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС студенти Олександрійського політехнічного фахового коледжу навчалися працювати в команді під час тимбілдингового заняття «Команда мрії». 

Присутні, разом із тренеркою, Аліною Касьяновою, вчилися розуміти свою роль в команді, виконувати завдання, щоб досягти загальної мети. Учасники визначили, що взаємодія та спілкування між членами команди дуже важлива, тому що так можна побачити потреби, проблеми та можливості кожного.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.