13

ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ…

Цікавий світ казки, пригод, подорожей панував під час заходів, які пройшли 29 березня в центральній міській бібліотеці для дітей на Тижні дитячого читання. 

Радісний настрій, справжнє казкове диво подарували нашим дітям працівники бібліотеки під часбібліогралочки «Казкові мандри». Діти охоче полинули в оповитий чарами казковий світ, де на них чекали улюблені герої та цікаві й повчальні пригоди. Дівчатка та хлопчики залюбки брали участь у бібліовікторині «З якої казки герой?» та літературному калейдоскопі «Веселка улюблених казок».

Змістовним доповненням до заходу стали відеопрезентація «Мандри мудрої казки» та бібліофреш новинок. Діти із задоволенням спілкувалися між собою і шукали для себе книжкову родзинку. У цей день кожен маленький читач знайшов свою книжечку.

Книжкові мандри були насичені і супроводжувалися гарним настроєм, позитивними емоціями і добрими почуттями.

Приємним сюрпризом для малечі став показ лялькової вистави «Як Книжечка в казковому лісі друзів шукала». Юні глядачі поринули у світ дивовижних пригод, навчались цінувати знання, шанувати книгу. Лялькова вистава так захопила маленьких глядачів, що вони по-справжньому переживали, спостерігаючи за театральним дійством, пригодами казкових героїв.

Щасливі посмішки, очі, що горять, і радісні обличчя малюків після вистави лялькового театру переконливо свідчать, як діти люблять це мистецтво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.