4

ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ – ПЕРІОД КАЗКОВИХ ТА ЧИТАЦЬКИХ ДИВ ДЛЯ МАЛЕЧІ ГРОМАДИ.

Під час таємничого заходу «Читання з передбаченням» зібралися найактивніші читачі центральної міської бібліотеки для дітей. Інформація про дитячі книги та їх творців, різноманітні вікторини та незвичайні завдання припали до смаку дітям.

Найбільше сподобалась гра «Фантазер» з картками-питаннями на ігровому полі. Підібравши книги за своїм настроєм, кожен з учасників мав відповісти на запитання та знайти на сторінках книжок передбачення для себе. Малеча так захопилася передбаченнями, що забажали продовжити гру в родинному колі.

Юні конструктори гуртка з робототехніки сьогодні створювали бульдозер на самохідній платформі Arduino. Швидко зібравши прототип бульдозера, з нетерпінням розпочали його випробування.

Діти були активними та вправно підійшли до виконання поставленого завдання, тому результат перевершив усі очікування. Задоволені учні з нетерпінням чекатимуть на наступне заняття.

А ще в цей день відбулася цікава та пізнавальна лялькова вистава «Зайчикова хатинка» за мотивами однойменної  казки Наталії Забіли. Бібліотекарі вміло зіграли звірят та змусили хвилюватися за долю Зайчика.

Після вистави дітлахи наввипередки вибирали книги для домашнього читання.

Плекаємо читаючу та непереможну націю маленьких українців, адже наші діти – майбутнє нашої вільної та незалежної України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.