8

ТАНЦЮВАЛЬНА ТЕРАПІЯ НА «БАТЬКІВСЬКОМУ КЛУБІ»

Просвітницько-профілактичні засідання Батьківського клубу тривають, долучайтеся!

Танці – чудова можливість виразити емоції за допомогою свого тіла й оздоровитися. Адже, заняття танцями дозволяє пережити та відчути ті емоції, які зазвичай у повсякденні «зажаті». Це як позитивні емоції – радість, гордість, так і негативні, наприклад, смуток, невпевненість. Саме через танець це все можна виплеснути назовні.

Тож на чергове засідання Батьківського клубу було запрошено керівницю хореографічного колективу «Калейдоскоп» Світлану Валентинівну Данасієнко, яка провела для батьків та дітей танцювальну терапію «Танці – терапія для душі і тіла» та надала практичні поради.

Усі присутні переконалися, що танці знімають енергетичні і психологічні блоки, поліпшують настрій, приносять радість та зближують людей.

Захід організовано у межах проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Благодійним фондом «Безпечне майбутнє».

Приєднуйтеся до Батьківського клубу, тут завжди дуже цікаво, корисно і душевно!

Чекаємо на вас щовівторка о 15:00 за адресою: проспект Соборний, 102, центральна міська бібліотека для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.