2

СІМЕЙНИЙ WEEKEND «КОЛОДІЯ ВЕЛИЧАЙМО, ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЙМО»

Весна-чарівниця вже не за горами. На підтримку їй спішить Колодій – одне з календарних побутових свят, яке пов’язане з давнім народним звичаєм – проводами Зими і зустрічі Весни.

Гамірно і весело проводжали Зиму в центральній бібліотеці для дітей. Яскраві костюми, мультяшні декорації, рухливі ігри, бадьора українська музика створювали святковий настрій.

На сімейний weekend «Колодія величаймо, весну зустрічаймо» прийшли діти із своїми батьками, щоб гуртом повеселитися та взяти участь у дійстві. Родзинкою свята став Вареник. Герой повідав присутнім, що він є традиційною стравою Колодія. Діти наперебій ділилися улюбленою начинкою цих українських смаколиків своєї сім’ї.

Всі разом провели красуню-Зиму і Братів-місяців та з великим захопленням привітали славну Весну. Вона прийшла не з пустими руками, а подарувала діткам сувенір – жайворонка, який, за давніми легендами, приносить на своїх крилах весну.

Захід організовано в рамках діяльності «Батьківського клубу» та реалізації проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні, що реалізується БФ «Безпечне майбутнє» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.