4

СОЦІАЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ: МЕТОДИ МАНІПУЛЯЦІЙ ЗЛОВМИСНИКІВ

З розвитком інтернет-ресурсів, одним з найпопулярніших методів шахрайства стала соціальна інженерія, жертвами, якої може стати будь-хто. Але дотримуючись простих правил, можна захиститися від такого типу крадіжки ваших особистих даних та коштів.

23 лютого пройшло онлайн-заняття «Соціальна інженерія: методи маніпуляцій зловмисників» з учнями Ліцею інформаційних технологій, на якому фахівчиня Анастасія Євсейчик розповіла про види соціальної інженерії, і що робити, щоб не постраждати від них. Діти на практиці проаналізували фішингове повідомлення, виявляючи «маркери» фішингу.

Від того, як ви аналізуєте та яким чином взаємодієте з отриманими повідомленнями залежить ваша цифрова безпека та збереження цифрової ідентичності.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.