6

РОМАНТИЧНА ВЕЧІРКА «ДЕ ЖИВЕ ЛЮБОВ»

Кохання… Що це? Можливо, це ейфорія, цілий пакунок емоцій чи «метелики в животі»? Що ж про це почуття думають старшокласники Гуманітарного ліцею дізнались працівники бібліотеки для юнацтва під час романтичної вечірки «Де живе любов».

Скільки гарних легенд та історій пов’язано з Днем усіх закоханих! Існує чимало традиції святкування в різних країнах, з якими ознайомились школярі на початку заходу.   

Про чудове почуття, без якого не може жити жодна людина, знято багато фільмів, написано безліч творів. З’єднати половинки сердець з іменами відомих на весь світ закоханих пар було запропоновано парам учасників під час першого конкурсу «Знайди пару».

Розваги «Солодкий мандарин», «Сердечний шифр», танцювальні конкурси «Втримати любов» та «Запальний танець» – це далеко не повний перелік усього цікавого, що було під час заходу.

Як і на будь-якій вечірці – не обійшлося без жартів та веселощів. Хлопці та дівчата демонстрували свої творчі та акторські здібності, дивуючи один одного власною винахідливістю у конкурсі «Зрозумій мене без слів».

І, звичайно ж, у День усіх закоханих просто неможливо залишитися без подарунків. Тож учасники з задоволенням пограли у гру «Подаруй серце», а хлопці «засипали» компліментами дівчат із класу.

День закоханих – це один із найбільш пристрасних, теплих, чуйних, ніжних та романтичних днів року. Сподіваємось, що працівникам бібліотеки вдалося створити атмосферу цього дня, адже присутні гарненько розважилися та привітали один одного зі святом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.