11

РОБОТА З ДИТЯЧОЮ КНИГОЮ

Сьогодні, працівники бібліотеки-філії №10 разом з учнями 3-Б класу ліцею №10 вели розмову про незвичайного друга, дуже мудрого, який не вміє говорити вголос, але навчає нас розумних наук, розповідає цікаві пригоди, про дива, про навколишній світ – близький і далекий, веде нас до країни знань. Здогадалися про що йшла мова? Звичайно, про книгу.

На бібліотечний урок «Робота з дитячою книгою. Користування різноманітними книжковими виставками, рекламною продукцією та інтернет-ресурсами бібліотеки» завітали юні книголюби.

Бібліотекарі розповіли правила поводження з книгами, як краще знайти потрібну інформацію, що в цьому випадку стане в нагоді, як обирати книгу для читання, як користуватися словниками, довідниками та енциклопедіями.

Також, діти дізналися: які бувають виставки, для чого їх оформляють, яку літературу на них розміщують. Для закріплення отриманих знань, діти отримали завдання від бібліотекарів. Працювали з словниками, знаходили правильну орфографію того чи іншого слова, знаходили тлумачення слів, працювали з тематичними енциклопедіями, знаходячи інформацію на задану тему. Згадали й про можливості Інтернету, про онлайн словники та довідники, розповіли як з ними працювати, на які сайти можна заходити, а які краще оминути.

Було цікаво, діти з користю провели час та дізнались для себе багато нового та потрібного для подальшого навчання.

1 Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.