5

РИНОК СУЧАСНИХ ПРОФЕСІЙ

Вибір професії – найважливіший крок в житті людини. Це питання, до якого потрібно підійти максимально відповідально, адже важливо знайти не тільки цікаву і добре оплачувану професію, а й актуальну на ринку праці.

Поява високотехнологічних машин та роботів призвела до того, що сучасний ринок праці зазнав величезних змін. Деякі професії швидко втрачають популярність, а натомість виникають нові спеціальності, пов’язані з розвитком новітніх технологій та стрімкою автоматизацією багатьох галузей життя.

Які ж спеціальності мають найбільший попит на сучасному ринку праці? Дану тему розглянули 03 травня, в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС зі студентами Олександрійського професійного ліцею, під час профорієнтаційної зустрічі «Ринок сучасних професій».

В ході зустрічі поговорили про наступне: сучасний ринок праці, найбільш актуальні тенденції на ринку праці, зовнішній та внутрішній ринок, гнучкість ринку. Здійснили аналіз ряду професій. Завершили зустріч разом з Наталією Шеремет – менеджером з підбору персоналу компанії «Катеринославські меблеві майстерні», яка познайомила з роботою даного підприємства та перспективами подальшого працевлаштування.

Дана зустріч стала гарним початком для роздумів про майбутню роботу, після закінчення навчального закладу.

Проєкт «ВільноХаб» та новий напрямок з працевлаштування втілюється у межах програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки USAID Ukraine – USAID Україна – USAID Україна та виконується IREX in Ukraine.

1 Коментарі

https://iloveroom.co.il/room/דירות-דיסקרטיות-בקריות/ Відповіcти

Good post. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon on a daily basis. Its always exciting to read content from other authors and use a little something from other web sites.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.