2

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАЯВИ ПРО ПОШКОДЖЕНЕ МАЙНО

Внаслідок війни в країні все більше громадян в різних містах країни залишилися без власного житла. Знищене нерухоме майно – об’єкти нерухомого майна, які стали непридатними для використання за цільовим призначенням внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, та відновлення яких шляхом ремонту чи реконструкції не є можливим або є економічно недоцільним.

Як подати заяву про пошкоджене чи зруйноване житло під час війни в Україні?

Громадяни України, які є власниками пошкодженого або знищеного нерухомого майна внаслідок війни, можуть надіслати повідомлення й зафіксувати такий факт. А допоможуть в реєстрації такої заяви на порталі «Дія» бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС. Подати інформацію можна будь-де, незалежно від місця проживання або перебування особи.

20 березня до бібліотеки звернулась громадянка з Донецької області, де їй допомогли внести всі дані в заявку на компенсацію зруйнованого житла.

Послуга реалізовується Мінцифрою за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та Офісу ефективного регулювання BRDO.

Запрошуємо до бібліотеки, де бібліотекарі допоможуть подати заяви громадянам, які не можуть зробити це самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.