7

ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ БІБЛІОТЕКИ

Кращий спосіб заявити про себе, підвищити престиж бібліотеки, отримати фінансову підтримку на реалізацію конкретної бібліотечної діяльності, підкреслити роль і значущість бібліотечних закладів у громаді можна завдяки реалізації проєктів.

10 травня 2023 року в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбулася презентація проєктної діяльності бібліотечної системи міста, під час якої директор Олександрійської централізованої бібліотечної системи Тетяна Троцюк детально познайомила з реалізованими проєктами за період з 2001 по 2023 роки. За цей час грантодавцями було підтримано 36 бібліотечних проєктів, які значною мірою посприяли розвитку культури в регіоні. 

Також учасники презентації дізналися про початок реалізації нового корисного проєкту «ВільноХаб: працевлаштування», в рамках якого було створено сучасний пункт з працевлаштування для молоді, який оснащено новою комп’ютерною технікою та доступом до швидкісного Інтернету.

Крім того, для юних шукачів роботи заплановано проведення ряду інформаційних заходів, серед яких: тренінги, інтерактивні зустрічі, групові сесії та індивідуальні консультації, які допоможуть зорієнтуватися на шляху до омріяної роботи.

Проєкт «ВільноХаб» та новий напрямок з працевлаштування втілюється у межах програми @mriemotadiemo, яка впроваджується за фінансової підтримки @USAID Ukraine – USAID Україна та виконується @irexinukraine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.