16

ПРОСВІТНИЦЬКО-ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАСІДАННЯ БАТЬКІВСЬКОГО КЛУБУ

НОВІ ВАЖЛИВІ ТЕМИ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ

Кожний віковий період в житті людини дуже важливий, бо розвивається її особистість та індивідуальність. І особливо велику роль відіграють перші етапи становлення людини-особистості, серед яких і є підлітковий період.

Тому чергове засідання Батьківського клубу, що діє при Центральній міській бібліотеці для дітей, було присвячене темі: «Акцентуація характеру підлітків».

Цікаве спілкування з практикуючим психологом Тускаєвою Алісою дало можливість присутнім зрозуміти, що підліток – це вже не дитина, але ще і не дорослий; розглянути особливості, зміни, які відбуваються в цей час – і анатомо-фізіологічні, і психічні, і соціально-психологічні; звернути увагу на характер, його роль у поведінці, спілкуванні, розумінні підлітка найближчим оточенням (батьками, вчителями, однолітками); дати визначення акцентуації характеру, його типів.

Психолог також порекомендувала батькам спеціальну літературу, яка містить рекомендації по корекції поведінки для подальшого нормального розвитку дитини, для допомоги у спілкування з оточуючими і взагалі розумінні самого себе.

Захід організовано у рамках проєкту «Батьківський клуб», який реалізовує благодійний фонд «Безпечне майбутнє» у співпраці з UNICEF.

Приєднуйтеся до Батьківського клубу, тут завжди цікаво, корисно і душевно!

Чекаємо на вас щовівторка о 16:00 за адресою: проспект Соборний, 102, Центральна міська бібліотека для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.