19

ПРОСВІТНИЦЬКО-ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАСІДАННЯ БАТЬКІВСЬКОГО КЛУБУ

Кому з нас не доводилося стикатися з конфліктною ситуацією, переживати її і якимось чином вирішувати? Думаємо, кожному, бо конфлікт – це зіткнення думок, сил, інтересів … Список може бути продовжений як завгодно, оскільки прояви людських почуттів дуже багатогранні, і причини, що штовхають людину до конфлікту, теж різноманітні. Тому чергове засідання батьківського клубу, що діє при центральній міській бібліотеці для дітей, було присвячене важливій темі: «Конфлікти: як себе відстояти, не образивши інших».

Годину активного спілкування з елементами тренінгу для батьків провела тренерка з питань конфліктів та діалогів Карпенко Катерина, яка розповіла присутнім про причини конфліктів, розкрила моделі поведінки під час конфліктних ситуацій, запропонувала шляхи їх вирішення, пояснила, як правильно конфліктувати, та як відстоювати свою думку.

Для наочного уявлення найбільш яскравих якостей і моделей поведінки в конфліктах учасники зустрічі під керівництвом тренерки на практиці розібрали типову ситуацію, в якій кожен приміряв на себе певні ролі і зробив для себе певні висновки.

НАГАДУЄМО!

Просвітницько-профілактичні засідання Батьківського клубу тривають, долучайтеся!

Чекаємо вас щовівторка о 16:00 за адресою: проспект Соборний, 102, Центральна міська бібліотека для дітей.

Заходи реалізовує благодійний фонд «Безпечне майбутнє» у співпраці з UNICEF.

Приєднуйтеся до Батьківського клубу, тут завжди цікаво, корисно і душевно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.