5

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОНОВЛЕНОЇ ПЛАТФОРМИ «ДІЯ. ОСВІТА»

Нові навички, нова професія! Саме таким гаслом Міністерство цифрової трансформації запускає оновлений освітній проєкт. «Дія. Освіта» – це едьютейнмент-платформа актуальних знань та навичок, де можна безкоштовно навчатися в інноваційному й інклюзивному форматі. Це перший у світі проєкт такого масштабу.

Працівники бібліотеки для юнацтва 17 травня долучились до онлайн-презентації оновленої платформи. Дія.Освіта – це можливість, зокрема, для внутрішніх переселенців та решти охочих зробити перший крок до нової професії. Тепер платформа масштабується: разом з провідними компаніями та експертами створено понад 50 нових освітніх серіалів та 50 симуляторів про різні професії, а також існує англомовна адаптація платформи. 

Від численних спікерів презентації (М. Федоров, К. Бхатія, В. Іонан, В. Лях, М. Гроенберг, П. ґьорні, Ю. Баланюк) вдалось дізнатись чимало інформації про можливості оновленої платформи «Дія. Освіта».

Під час онлайн-трансляції відбулося дві дискусійні панелі за участі партнерів освітніх серіалів: про потреби роботодавців (Socar, Silpo, balbek bureau, МХП), а також про ринок праці (Jooble, Work.ua, Robota.ua).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.